درباره ما

Untitled-4

درباره ما :

فروشگاه اینترنتی جی تی آر  زیر مجموعه پیشتازان صدای نقش جهان ، نماینده انحصاری فروش محصولات جی تی آر در ایران می باشد . فعالیت این مجموعه با برند jtr از سال ۱۳۸۳ با عاملیت فروش محصولات آغاز گردید و در سال ۱۳۹۴ تا به امروز به گستردگی محصول و فعالیت این مجموعه افزوده گردیده است. این شرکت در اکثر شهر های بزرگ ایران دارای عاملیت و نمایندگی فروش محصولات می باشد و ما می توانیم با شبکه منظم فروش و خدمات وابسته ، رضایت شما را از این محصول با اصالت حاصل کنیم .

 

تنوع و کثرت محصولات JTR در کنار کیفیت تولید با استاندارد های جهانی ، قیمت اقتصادی ، درک نیاز بازار از محصولات صوتی ، بروز رسانی تکنولوژی پایان ناپذیر در  صنعت وسیع و جذاب صوتی، حاصل پایداری این برند خوشنام در اکثر بازار های بین المللی تقاضا ، از جمله کشور عزیزمان ایران می باشد  .

 

اولین کارخانه JTR در سال ۲۰۰۶ در کشور تایوان شهر پینگژن تاسیس گردید. این کارخانه در زمینی به مساحت ۴۸۰۰ متر مربع در زمینه تولید میکروفن های وایرلس با برد بالا و انواع میکروفن کنفرانس ، کابل های صوتی دارای خط تولید منحصر می باشد.

 

دومین کارخانه JTR در سال ۲۰۱۵ در کشور چین شهر گوانجو تاسیس گردید. این کارخانه تنها در زمینه تولید اسپیکر های پلی وود و فایبرگلاس ، لاین اری و ساب های قدرتمند در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع تاسیس گردید. لازم به ذکر است که تولید تمام قطعات در این کارخانه بدون وابستگی به دیگر تامین کنندگان و به صورت کاملا مستقل تولید می شود.

 

کارخانه PIZHU در کشور چین شهر انپینگ ، همکار شرکت JTR در زمینه تولید انواع میکسر و پاور میکسر و پاور آمپلی فایر ها می باشد که محصولات با طراحی منحصر به شرکت jtr  را به صورت سفارشی تولید می کند.این کارخانه، دارای خط تولید ویژه بوده و از آنجا که طراحی ، توسط مهندسین شرکت JTR صورت می پذیرد ، دارای گواهی ثبت طرح نیز می باشد .

 

تعداد افراد شاغل در بخش اداری این شرکت ۱۸ نفر می باشد که ۲ نفر از این مجموعه در زمینه طراحی و مهندسی محصولات از کشور ایتالیا حضور دارند. در بخش تولید در کارخانه بین ۱۱۰ الی ۱۲۰ نفر به صورت مستمر مشغول به فعالیت می باشند.

Untitled-3

خدمات پس از فروش ، که جز یک اصل جدا نا پذیر ، در خرید یک محصول با اصالت می باشد ، به صورت مستمر به ارایه خدمات مطلوب می پردازد.

لازم به ذکر است یاد آور شویم که این مجموعه فقط در قبال محصولات خریداری شده از این مجموعه دارای تعهد ارائه خدمات و گارانتی می باشد و ارائه خدمات به کالاهایی که به صورت غیر رسمی و خارج از مبادی قانونی کشور و عرضه شده توسط دیگر تامین کنندگان غیر رسمی،از تعهد خارج بوده  و ارائه خدمات فقط با فاکتور خرید و ارائه کارت گارانتی میسر خواهد بود.

 

در پایان به انتظار روزی هستیم که بتوانیم در تولید کلیه تجهیزات در این صنعت ، و صادرات به کشورهای همسایه به خود کفایی کامل رسیده و بتوانیم به اقتصاد کشور عزیزمان ایران ، گامی کوچک ، اما سازنده بر داریم.

 

با تقدیم احترام –