درباره ما

Untitled-4

درباره ما :

فروشگاه اینترنتی جی تی آر:

مرجع فروش محصولات کمپانی JTR در ایران می باشد. فعالیت این کمپانی در سال ۲۰۰۶ میلادی در کشور تایوان شهر پینگژن در زمینه طراحی و تولید تجهیزات صوتی آغاز گردید و در سال ۱۳۹۲ با ورود رسمی به بازار ایران و معرفی جدیدترین محصول خود یعنی اسپیکر های سری JW600 دربین کارشناسان و صاحب نظران صوت به جایگاه ویژه ای دست یافت.

 

این شرکت در اکثر شهر های بزرگ ایران دارای عاملیت و نمایندگی فروش محصولات می باشد و توانسته با شبکه منظم فروش و خدمات مستمر، رضایت مخاطبان خود را در عرضه محصول با اصالت حاصل کند .

 

 

تنوع و کثرت محصولات JTR :

در کنار کیفیت تولید با استاندارد های جهانی ، قیمت اقتصادی، درک نیاز بازار از محصولات صوتی، بروز رسانی تکنولوژی پایان ناپذیر در  صنعت وسیع و جذاب صوتی، حاصل پایداری این برند خوشنام در اکثر بازار های بین المللی تقاضا، از جمله کشور عزیزمان ایران می باشد.

 

 

 اولین کارخانه JTR:

در سال ۲۰۰۶ در کشور تایوان شهر پینگژن تاسیس گردید. این کارخانه در زمینی به مساحت ۴۸۰۰ متر مربع در زمینه تولید میکروفن های وایرلس با برد بالا و انواع میکروفن کنفرانس ، کابل های صوتی دارای خط تولید منحصر می باشد.

 

 

دومین کارخانه JTR:

در سال ۲۰۱۳ در کشور چین شهر گوانجو تاسیس گردید. این کارخانه تنها در زمینه تولید اسپیکر های پلی وود و فایبرگلاس ، لاین اری و ساب های قدرتمند در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع تاسیس گردید. لازم به ذکر است که تولید تمام قطعات در این کارخانه بدون وابستگی به دیگر تامین کنندگان و به صورت کاملا مستقل تولید می شود.

 

 

کارخانه PIZHU:

در کشور چین شهر انپینگ ، همکار شرکت JTR در زمینه تولید انواع میکسر و پاور میکسر و پاور آمپلی فایر ها می باشد که محصولات با طراحی منحصر به شرکت جی تی آر  را به صورت سفارشی تولید می کند. این کارخانه، دارای خط تولید ویژه بوده و از آنجا که طراحی، توسط مهندسین شرکت JTR صورت می پذیرد، دارای گواهی ثبت طرح نیز می باشد .

 

 

بخش اداری :

این شرکت از  ۱۸ پرسنل تشکیل شده است. Michael و David  دو مهندس ایتالیایی این مجموعه هستند که در زمینه طراحی و مهندسی محصولات و حضور در نمایشگاه های عرضه و تقاضا حضور دارند.

 

 

در بخش تولید:

تعداد ۱۲۰ پرسنل به صورت مستمر مشغول به فعالیت می باشند. طراحی، مهندسی، بازایابی، تولید و مونتاژ، کنترل کیفی ، بسته بندی و حمل و نقل از وظایف عمده آنها به شمار می آید.

 

 

در بخش فروشگاه آنلاین:

که به منظور انتخاب، مقایسه و دسترسی راحت به کالای مرغوب و با اصالت ایجاد شده، در یک بستر امن و سریع ، برای یک خرید حرفه ای تا تحویل کالا و فرصت تست به مشتری، از وظایف این مجموعه و احترام شایسته به حقوق مصرف کننده در خط مشی مشتری مداری این شرکت تعریف شده است.

 

خدمات پس از فروش:

که جز یک اصل جدا نا پذیر، در خرید یک محصول با اصالت می باشد، به صورت مستمر به ارایه خدمات مطلوب می پردازد.

 

 

لازم به ذکر است یاد آور شویم که این شرکت فقط در قبال محصولات خریداری شده از این مجموعه دارای تعهد ارائه خدمات و گارانتی می باشد و ارائه خدمات به کالاهایی که به صورت غیر رسمی و خارج از مبادی قانونی کشور و عرضه شده توسط دیگر تامین کنندگان غیر رسمی، از تعهد ما خارج بوده  و ارائه خدمات فقط با فاکتور خرید و ارائه کارت گارانتی میسر خواهد بود.

 

در پایان به انتظار روزی هستیم که بتوانیم در تولید کلیه تجهیزات در این صنعت، و صادرات به کشورهای همسایه به خود کفایی کامل رسیده و بتوانیم به اقتصاد کشور عزیزمان ایران، گامی کوچک،  اما سازنده بر داریم.

 

با تقدیم احترام –